Osvanula nikad objavljena fotografija Messija s ljubavi iz djetinjstva

Messi se dvije decenije kasnije oženio Antonelom (Foto: AFP) Lionel Messi i njegova supruga Antonella Roccuzzo osmjehivali su se kameri tokom dana provedenog na plaži na nikad viđenoj fotografiji koja je napravljena u vrijeme kada je Barcelonina zvijezda imala samo deset godina. Dirljiva fotografija prikazuje ljubavni par iz djetinjstva kako uživa u odmaralištu Punta Mogotes

Sarajevo razbilo Željezničar sa 3:0 na Grbavici i nastavilo šampionski put

1/23Foto: I.Š./Klix.ba 2/23Foto: I.Š./Klix.ba 23/23Foto: I.Š./Klix.ba Previous Next Nogometaši Sarajeva su ubjedljivo slavili protiv Željezničara na Grbavici u derbiju 25. kola Premijer lige BiH rezultatom 3:0 i nastavilo pohod na titulu prvaka. Sarajevo je od prve minute krenulo silovito ka golu Plavih, a konstantni napadi izabranicima Husrefa Musemića su se isplatili u 10. minuti. Krste

Pobjeda Zmajeva na otvaranju kvalifikacija za Euro, na Grbavici pala Armenija

Reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijedila je na stadionu Grbavica u okviru prvog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020. godine selekciju Armenije rezultatom 2:1 i tako na najbolji način otvorila novi ciklus kvalifikacija. Naša selekcija je od početka meča krenula ofanzivno, ali u prvih desetak minuta nije bilo upotrebljivih lopti prema napadačima. Prvu veliku priliku propustio

Željezničar i Sarajevo će 118. vječiti derbi igrati na Dan grada

Detalj s prošlog derbija odigranog na Grbavici (Foto: Arhiv/Klix.ba) Sarajevski derbi, 118. po redu, između Željezničara i Sarajeva igrat će se 6. aprila na stadionu Grbavica. Iako je Željezničar za tekuću sezonu prijavio nedjelju kao termin za odigravanje svojih utakmica, došlo je do promjene pa će se susret igrati u subotu. Nogometni savez BiH je,

Musemić: Utakmica sa Zrinjskim u Kupu je finale prije finala

Musemić: Utakmica sa Zrinjskim u Kupu je finale prije finala Velkoski i Musemić (Foto: FK Sarajevo) Sarajevo će sutra u okviru prve utakmice četvrtfinala Kupa BiH dočekati Zrinjski, a danas je tim povodom organizovana konferencija za medije na kojoj su se obratili šef stručnog štaba Bordo tima Husref Musemić i prvotimac Krste Velkoski. “Ako je