Zmajevi na krilima Džeke savladali Sjevernu Irsku i došli na korak do play-offa Lige nacija

Reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijedila je na stadionu Grbavica u okviru 4. kola Lige nacija selekciju Sjeverne Irske rezultatom 2:0. Izabranici Roberta Prosinečkog su tako upisali i treću pobjedu u ovom takmičenju te su produžili niz na osam utakmica bez poraza, dok je Sjeverna Irska pretprila sva tri poraza. Prvo poluvrijeme proteklo je u obostrano

Zmajevi večeras protiv Sjeverne Irske traže treću pobjedu u Ligi nacija

Detalj s prve utakmice između Sjeverne Irske i BiH (1:2) Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras će na stadionu Grbavica u Sarajevu odigrati meč 3. kola UEFA-ine Lige nacija protiv Sjeverne Irske u kojoj će eventualnom pobjedom doći na korak do plasmana u baraž ovog novoformiranog takmičenja. Zmajevi nakon prve dvije utakmice u Ligi nacija

Zmajevi doputovali u Tursku, večeras na rasporedu trening u Rizeu

Foto: NS BiH Reprezentativci Bosne i Hercegovine doputovali su danas u Rize gdje će sutra u 19:30 po centralnoevropskom vremenu odigrati prijateljsku utakmicu s Turskom. Izabranici Roberta Prosinečkog smjestili su se u hotel Babillon, a danas u 17:30 zakazana je službena press konferencija bh. tima na stadionu Rize Šehir. Trideset minuta poslije Zmajevi će odraditi

Zvanično: Vahid Halilhodžić novi trener Nantesa

Vahid Halilhodžić (Foto: EPA-EFE) Vahid Halilhodžić je od danas i službeno novi trener Nantesa. Nantes je u velikoj krizi i loše je krenuo u sezonu. Kanarinci imaju samo jednu pobjedu iz osam susreta te je to koštalo trenera Miguela Cardosa otkaza. Halilhodžić je s Nantesom potpisao ugovor do ljeta 2020. godine. Portugalca je na klupi

Prosinečki objavio spisak Zmajeva za Tursku i Sjevernu Irsku: Povratak Begovića, Pirić otpao

Selektor nogometne reprezentacija BiH Robert Prosinečki na konferenciji za medije održanoj u Sarajevu saopćio je spisak pozvanih igrača za prijateljsku utakmicu protiv Turske te susret Lige nacija protiv Sjeverne Irske. Prosinečki je u odnosu na prethodni spisak napravio samo jednu promjenu, golman Asmir Begović se vratio u reprezentaciju, dok je sa spiska od 23 nogometaša