FK Željezničar i Zavod za transfuzijsku medicinu FBiH jučer su organizovali akciju dobrovoljnog darivanja krvi na Stadionu Grbavica. Akcija je trajala od 11 do 18 sati, a ukupno se odazvao 121 darivalac. Akciji su se odazvali brojni navijači Plavih, uposlenici Kluba, ali i građani Sarajeva koji redovno daruju krv u Zavodu za transfuzijsku medicinu. Svi

Ulaznice za vječiti derbi Željezničar – Sarajevo od danas u prodaji

Foto: Armin Herić/fkzeljeznicar.ba Prodaja ulaznica za susret 5. kola Premijer lige BiH između FK Željezničar i FK Sarajevo počinje danas u 12 sati, saopćeno je iz kluba s Grbavice. Prodaja ulaznica će se vršiti danas od 12 do 18 sati u Fan shopu FK Željezničar na Grbavici, kao i u ulici Ferhadija. Cijene ulaznica iznosit

Safet Sušić srušio veliki Galatasaray: Akhisar osvojio turski Super Kup

Safet Sušić (Foto: Twitter) Akhisar kojeg sa klupe vodi bosanskohercegovački stručnjak Safet Sušić napravio je veliku senzaciju osvojivši turski Super Kup. Akhisar je nadigrao Galatasaray nakon boljeg izvođenja penala rezultatom 5:4 nakon što je nakon 120 minuta igre rezultat glasio 1:1. Akhisar je poveo u 5. minuti susreta. Nakon velike gužve u kaznenom prostoru Galate

Golman Sarajeva se izvinio navijačima zbog ružnog postupka tokom utakmice

Golman FK Sarajevo Bojan Pavlović uputioje izvinjenje navijačima kluba zbog ružnog postupka, odnosno pokazivanja srednjeg prsta prema navijačima tokom utakmice protiv Atalante. “Svjestan sam da sam napravio glupost. Pokazao sam trenutak slabosti. Izvio bih se ljudima u klubu i navijačima. Svima nam je teško zbog teškog poraza. Svjestan sam greške i snosit ću sve posljedice

Sarajevo traži senzaciju protiv Atalante, Željezničar gostuje Apollonu, Zrinjski ili Valletta

Nijedan bosanskohercegovački klub tokom protekle dvije sezone nije uspio proći dalje od drugog pretkola Evropske lige, odnosno Lige prvaka, a večeras tu stepenicu pokušavaju proći Sarajevo, Željezničar i Zrinjski. Zrinjski od 18:00 sati gostuje Valletti u drugom pretkolu Evropske lige, Sarajevo dočekuje Atalantu (20:15 sati), dok Željezničar gostuje Apollonu (19:00 sati). Uslovno rečeno, najlakši zadatak