Liverpool je novi prvak Evrope!

Liverpool je šesti put u svojoj historiji postao prvak Evrope nakon što su u večerašnjem engleskom finalu Lige prvaka odigranom na Wandi Metropolitanu pobijedili Tottenham rezultatom 2:0. Već u prvoj minuti uslijedio je šok za sve. Mane je želio ubaciti loptu i pogodio je igrača Tottenhama, a Skomina je odmah pokazao na penal nakon 23

Maradona uhapšen na aerodromu u Buenos Airesu

Diego Maradona i Rocio Oliva: Rastali se u decembru (Foto: Twitter) Legendarni Diego Maradona je danas uhapšen na aerodromu u Buenos Airesu. Maradonu je argentinska policija lišila slobode kada se vratio u državu iz Meksika gdje vodi drugoligaša Dorados de Sinaloa. Policija je izdala nalog za njegovo hapšenje nakon što ga je njegova bivša djevojka

Nedžmin Ambešković prvi Bosanac koji će nastupiti na Svjetskom prvenstvu u deadliftu

Bosanskohercegovački strongman Nedžmin Ambešković dobio je poziv za prestižno takmičenje Giants Live koje će se 6. jula održati na Wembleyju. TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA Na njemu će se održati kvalifikaciono takmičenje za World's Strongest Man 2020. godine, te Svjetsko prvenstvo u deadliftu na kojem će učestvovati Ambešković kao prvi Bosanac na ovom prestižnom takmičenju

Prvacima dodijeljen pehar: Krste Velkoski podigao trofej namijenjen najboljoj ekipi u BiH

Nogometaši Sarajeva današnjom pobjedom nad Zvijezdom 09 su osvojili titulu prvaka Bosne i Hercegovine. Sarajevo je nakon četiri godine ponovo osvojilo titulu najbolje ekipe u našoj zemlji, a nakon završetka meča pretposljednjeg kola Premijer lige BiH uslijedio je i svečani trenutak dodjele pehara. Pehar namijenjen najboljoj ekipi u Bosni i Hercegovini podigao je kapiten Sarajeva

Ludnica na Koševu: Pogledajte kako su navijači Sarajeva slavili sa igračima osvajanje Kupa BiH

Ni prohladno vrijeme nije spriječilo mnogobrojne navijače Fudbalskog kluba Sarajevo da na Koševu dočekaju svoje ljubimce i proslave titulu osvajača Kupa BiH. Nogometaši Sarajeva su danas u Širokom Brijegu na stadionu Pecara izgubili rezultatom 1:0, no zahvaljujući pobjedi u prvom meču na stadionu “Asim Ferhatović Hase” rezultatom 3:0 su sasvim zasluženo osvojili Kup Bosne i