Atletičarka iz Izraela proslavila medalju krug prije kraja trke na 5.000 metara

Lonas Chemtai Salpeter (Foto: EPA-EFE) Predstavnica Izraela na Evropskom prvenstvu u atletici u disciplini 5.000 metara Lonas Salpeter napravila je možda i najveću grešku u životu s obzirom na to da je počela slaviti srebrenu medalju krug prije kraja trke. Salpeter je krug prije kraja trke bila na drugom mjestu, imala je sjajan ritam i

Uspješno završena akcija darivanja krvi na Grbavici, odazvao se 121 darivalac

FK Željezničar i Zavod za transfuzijsku medicinu FBiH jučer su organizovali akciju dobrovoljnog darivanja krvi na Stadionu Grbavica. Akcija je trajala od 11 do 18 sati, a ukupno se odazvao 121 darivalac. Akciji su se odazvali brojni navijači Plavih, uposlenici Kluba, ali i građani Sarajeva koji redovno daruju krv u Zavodu za transfuzijsku medicinu. Svi

Džumhur ostao na 24. mjestu, Nadal suvereno čuva prvu poziciju na ATP listi

Damir Džumhur (Foto: EPA-EFE) Španski teniser Rafael Nadal je s 10.220 poena ostao prvi igrač svijeta na novoj ATP listi, Grk Stefanos Tsitsipas napredovao je za 12 pozicija i sada je 15. igrač svijeta, Damir Džumhur ostao je na 24. poziciji, dok je Mirza Bašić nazadovao jedno mjesto i sada je 85. igrač svijeta. Nadal

Ulaznice za vječiti derbi Željezničar – Sarajevo od danas u prodaji

Foto: Armin Herić/fkzeljeznicar.ba Prodaja ulaznica za susret 5. kola Premijer lige BiH između FK Željezničar i FK Sarajevo počinje danas u 12 sati, saopćeno je iz kluba s Grbavice. Prodaja ulaznica će se vršiti danas od 12 do 18 sati u Fan shopu FK Željezničar na Grbavici, kao i u ulici Ferhadija. Cijene ulaznica iznosit

Mesud Pezer zauzeo posljednje mjesto u finalu na Evropskom prvenstvu, Haratyk pobijedio

Mesud Pezer (Foto: AFP) Mesud Pezer je zauzeo posljednje, 12. mjesto, u finalu Evropskog prvenstva u atletici u Berlinu u disciplini bacanje kugle. Pezer je nastupio debelo ispod svog nivoa večeras, te od 12 takmičara jedini on nije prebacio 20 metara. Pezer je kuglu bacio samo 19,91 metar i to iz prvog pokušaja. U drugom